دکتر پورمند در کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری مطرح کرد: در بنگاه های ما ترکیبی از توانمندی های فنی و مالی باید در کنار هم باشند

1400-09-17 0
-پورمنذ-.jpg

دکتر علی اصغر پورمند مدیرعامل شرکت میدکو با موضوع ثروت آفرینی از طریق ایجاد بنگاه های اقتصادی بزرگ مقیاس بیان کرد:
ایمان داشته باشیم که می توانیم، نظام هستی، نظامی دقیق، یکپارچه و با وفور نعمت آفریده شده و ما باید اراده حرفه ای و تواضع فردی داشته باشیم.
وی همچنین بر این اعتقاد تاکید کرد که ثروت آفرینی زمانی صورت می گیرد که انسان ها دارای تعلق سرزمینی باشند، یکپارچگی و داشتن این تفکر باعث می شود که ۳۵ پروژه همزمان به موازات هم در مجموعه میدکو پیش بروند.
ایشان ثروت را انباشت فرصت ها و ثروت آفرینی سازو کار خلق ارزش ها از این فرصت ها بیان کرد.
وی همچنین بیان داشت اکثر بنگاه های ما وظیفه ای هستند و نمی توان از آنها انتظار ثروت آفرینی داشت و چنانچه بخواهیم بنگاه ما اقتصادی باشد، بنیان آن باید اقتصادی باشد، نه وظیفه ای و صنایع و بنگاه های ما باید درون زا باشند و به منابع انسانی، اقلیم، اکو سیستم، منابع مالی، بازار سرمایه و … توجه شود. نگاه ما باید برون نگر و جهانی باشد و بنگاه ها باید دانش محور باشند و از خام فروشی جلوگیری کنیم.
در ادامه ایشان راجع به شروع به کار مجموعه میدکو در سال ۱۳۸۶ و تجربیات، اهداف، زیر ساخت ها، وضعیت اشتغال آن مجموعه اطلاعاتی ارائه کرد.
دکتر پورمند در پایان اظهار امیدواری کرد روزی که با جمع کردن سرمایه های کوچک مردم در بانک ها بتوانیم در کشور به سمت توسعه هر چه بیشتر و ثروت آفرینی برویم.

 


ارسال دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند