طرحی نو دراندازیم

1400-09-20 0
-میترا-امین-لو.jpg

میترا امین‌لو ، دبیر اجرایی پانزدهمین کنفرانس ملی و یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری در پایان این کنفرانس ضمن تشکر از هیات رئیسه کنفرانس و همه مشارکت‌کنندگان، گزارشی از فرآیند اجرایی کنفرانس از انتخاب محوریت اصلی کنفرانس،”در مسیر رشد اقتصادی دانش بنیان”، و همچنین روند فراخوان و بررسی و انتخاب بخش های مختلف از مقالات، موردنگاری‌ها و پایان نامه ها و همچنین نحوه بررسی و تعیین نشست های تخصصی و سخنرانان کلیدی، کارگاه های آموزشی و نحوه برگزاری هر کدام از این قسمت ها شرح داد. ایشان در بخش های انتخابی کنفرانس اعم از کارگاهها، نشستها و سخنرانی های کلیدی به مساله مهم توازن اشاره نمود که دبیرخانه کنفرانس سعی نمود این توازن را درسطوح بنگاه-کلان، توزیع جغرافیایی متخصصین ایرانیان داخل و خارج کشور و متخصصین خارجی و همچنین توازن جنسیتی تا حد ممکن ملاحظه شود. امین لو اعلام کرد که با توجه به اینکه یکی از کارکردهای مهم کنفرانس شبکه‌سازی و دیدار سالیانه جامعه مدیریت فناوری و همچنین جامعه مخاطب آن است، لذا در کنفرانس سال جاری بخشی با نام گپ میت به عنوان بستری برای دیدار و مشاوره با خبرگام دانشگاه و متخصصان صنعت در محیط مجازی افزوده شد. همچنین در راستای ماموریت توسعه و ترویج دانش، بخش تخفیف کتب مرتبط با حیطه فناور یو نوآوری با هماهنگی چندین نشر انجام شد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان هم روبرو شد.
دبیر اجرایی کنفرانس همچنین با توجه به محتوا و جمع بندی مباحث مطرح شده در کنفرانس بر لزوم توجه در محورهای تحول دیجیتال، شبکه سازی و هم آفرینی در ادامه کنفرانس و به عنوان نقشه راهی در سالهای آتی کنفرانس تاکید نمود.
امین لو در ادامه با اشاره به راهبردهای کلی انجمن، برنامه سال گذشته انجمن را توجه و تمرکز بر تقاضا و ایجاد ارزش افزوده برای اعضای انجمن و همچنین ایجاد بستر مناسبی برای رشد کسب و کارهای حوزه مدیریت فناوری و نوآوری اعلام نمود و در ادامه در سال 1400 توجه به عرضه با معرفی نسل جدیدی از متخصصین مدیریت فناوری و نوآوری و همچنین ایجاد دانش مکمل در قابلیت ها از جمله دانش تخصصی در مسائل مالی و منابع انسانی را از حوزه های اولویت دار انجمن شمرد.
در پایان ضمن تشکر از هیات رئیسه منفرانس، هیات مدیره انجمن، حامیان و همراهان کنفرانس بویژه مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت و همچینین همکاران اجرایی و قدردانی ویژه از همکاران دبیرخانه اجرایی کنفرانس، اعتماد پیشکسوتان را به نسل جوان از نقاط قوت این رویداد شمرد و همچنین بهره مندی از تجربه و دانش ایشان را برای نسل نو، چراغ راهی روشنگر و راهنما اعلام نمود.

 


ارسال دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند